SinemaTr.Forum.St Sinema İzle, Filmİzle, Online Sinema, Dizi izle, Canli Film
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SinemaTr.Forum.St Sinema İzle, Filmİzle, Online Sinema, Dizi izle, Canli Film

Sinema İzle, Filmİzle, Online Sinema, En yeni ve hızlı sinema haberleri, fragmanları, vizyondakiler, fragmanlar, posterler, duvar kağıtları, eleştiriler, özel efekt izle seyret SinemaBlog, İndirmeden Sinema Seyret, Film İzle, SinemaTr

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj

YazarMesaj
BiroL İspiroğLu
Yönetici
Yönetici
BiroL İspiroğLu

Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Empty
MesajKonu: Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj   Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 2:33 pm

Aşk Kızları / St.Trian's (2007)

Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Blog_searle02

Önce ..

~ Fragman ~

Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Aaa5879f974f93bd45a7311b8b7b2d761230542541_full

IMDB PUANI =============>5.6/10
TUR===================>Komedi

YONETMEN ==============>Oliver Parker, Barnaby Thompson
SENARYO ===============>Nick Moorcroft, Piers Ashworth

MUZİK =================>Shampoo , Charlie Mole

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ =======>Gavin Finney
YAPIM =================>2007,İngiltere

SURE ==================>1 saat 37 dk

Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Mischa-BartonAşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Colin-FirthAşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Antonia-BernathAşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Gemma-ArtertonAşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj Jodie-Whittaker

KONU==>

Bir grup kız öğrencinin eğitim aldıkları okulda başına gelenleri komedi tarzıyla konu olan” St.Tirinians” Tv’de ilk kez bu akşam Kanal D ’de ekrana geliyor.St.Trinian tamamen genç kızlara eğitim veren özel bir okuldur ve büyük bir mali kriz içerisindedir.Okulun borçlu olduğu banka ise okul müdiresi Camilla Fritton’u okulu kapatmak ile tehdit etmektedir. Aynı zamanda Milli Eğitim Bakanı Geoffrey Thwaites’de bu tehdidin altındadır. O ,Camilla’nın eski sevgilisi olsa da okula yeni bir disiplin emri getirmeye karar vermiştir.Okul yönetimi bu sorunlar ile uğraşırken, okulda eğitim gören genç Kızlar ise bambaşka bir işin peşine düşmüşlerdir.Onlar Ulusal galeri’den ünlü bir ressama ait olan bir tabloyu çalmak için plan yapmışlardır.Hatta bu iş için bir kız çetesi oluşturmuş ve okulun bazı öğretmenlerini de bu plana dahil etmişlerdir.

BÖLÜM -1-

BÖLÜM -2-

BÖLÜM -3-

BÖLÜM -4-

BÖLÜM -5-

https://sinematr.forum.st

Aşk Kızları / St. Trinian's (2007) Online izle & Türkce Dublaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Goal 2 - Gol 2 (2007) / Türkçe Dublaj & Online İzle
» Not: Seni Seviyorum / P.S I Love You (2007) Online izle & Türkçe Dublaj [Tavsiye ..]
» Taylandlı Hırsız - THAI THIEF (2007) Türkçe Dublaj & Online İzle
» Juno (2007) Online izle {Dünyanın Konuştuğu Film Şimdi Türkçe Dublaj}
» Red Line - Bitiş Çizgisi / (2007) Türkçe Dublaj & Online İzle