SinemaTr.Forum.St Sinema İzle, Filmİzle, Online Sinema, Dizi izle, Canli Film
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SinemaTr.Forum.St Sinema İzle, Filmİzle, Online Sinema, Dizi izle, Canli Film

Sinema İzle, Filmİzle, Online Sinema, En yeni ve hızlı sinema haberleri, fragmanları, vizyondakiler, fragmanlar, posterler, duvar kağıtları, eleştiriler, özel efekt izle seyret SinemaBlog, İndirmeden Sinema Seyret, Film İzle, SinemaTr

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bana Bir Şeyhler Oluyor..( Yılmaz Erdogan Demet Akbagdan Komedi Drama Online İzle..)

YazarMesaj
BiroL İspiroğLu
Yönetici
Yönetici
BiroL İspiroğLu

Bana Bir Şeyhler Oluyor..( Yılmaz Erdogan Demet Akbagdan Komedi Drama Online İzle..) Empty
MesajKonu: Bana Bir Şeyhler Oluyor..( Yılmaz Erdogan Demet Akbagdan Komedi Drama Online İzle..)   Bana Bir Şeyhler Oluyor..( Yılmaz Erdogan Demet Akbagdan Komedi Drama Online İzle..) Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 12:20 pm

...Bana Bir Şeyhler Oluyor....

Bana Bir Şeyhler Oluyor..( Yılmaz Erdogan Demet Akbagdan Komedi Drama Online İzle..) Bana_bir_seyler_oluyor

Yönetmen : Yılmaz Erdogan

Oyuncular : Yılmaz Erdogan , Demet Akbag , Altan Erkekli , Zerrin Sümer , Sinan Bengier

Yapım Yılı : 2003

Üretim : BKM

Süre : 151 Dk

Konusu :

Anlatacaklarim var! Vaaz vermek degil niyetim, duydugumu söylemek. Söylemeye deger seyler duyuyorum zira. Belki hayati daha yasanir kilmak için ya da belki sade, ama sade anlatmak için... Sen anlat dedi Tanri bana, anlasilsin diye degil, hiçbir mükafat istemeden anlat... Çünkü bir mükafattir artik bir anlaticiya dogru düzgün anlasilmak! Sen anlat dedi... Sen sade anlat! Umudu hatirlatsin diye umutsuzlugu, çareye yol açsin diye çaresizligi anlat... Ders verme dedi kimseye, çünkü hoca denmez ögrenmesini bitirene. Çiraklari olan bir çiraktir usta, olsa olsa... Sen anlat dedi bana Tanri, sen sade anlat..." Yilmaz Erdogan, "Bana Bir Seyhler Oluyor" oyununun kahramani Hilmi Duran' a söylettigi bu sözlerle, yazar olarak neden böyle bir oyun yazmak zorunda kaldigini açiklamakla kalmiyor, ayni zamanda kahramaninin da kimligini ele veriyo...

Bölüm 1

Bölüm 2

....Lütfen Filmler Hakkındaki Görüşlerinizi Yorumlarınızı Bir Tesekkürünüzü Bizden Esirgemeyiniz....

https://sinematr.forum.st

Bana Bir Şeyhler Oluyor..( Yılmaz Erdogan Demet Akbagdan Komedi Drama Online İzle..)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haybeden Gerçeküstü Aşk ( Yılmaz Erdogan-Demet Akbag İkilisinden / Online İzle ... )
» Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü ? [ 1999 ] Online İzle [ Demet Akbag ] [ KALİTE !! ]
» CEM YILMAZ (2008) DVD' den OnLine İzle [Ses Görüntü Harika]
» Deliler Rapor (2007) Online izle [Şebnem Dönmez & Hakan Yılmaz]
» AVRUPALI TÜRK KOMEDİ FİLMİ ONLİNE İZLE